Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
170 Postów
Stały Bywalec
może jak nie rozumie po angielsku to powiedż po norwesku że potrzebujesz en nummerert vrakmelding som dokumentasjon på at bilen er vraket
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Dzięki bardzo sprobuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Sprawa rozwiazana. Pokazalem tekst z posta powyzej w jezyku Norweskim i dostalem papier. Kierownik byl w lekkim szoku i stwierdzil ze pierwszy raz wystawia taki dokument dla polskiego samochodu... Rece opadaja. Dziekuje wszystkim za pomoc temat do zamkniecia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Ciekawi mnie, czy na polski samochód wypłacają vrakpant 3000 kr?
k.

Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Mateosad napisał:
JA to doskonale rozumiem ale nie wiem jak to wytlumacz kierownikowi zlomoiwska. On nie wie kompletnie o co chodzi...Albo ten na złomie coś \"mota\" lub ty nie piszesz całej prawdy.
Gość ze złomu MUSI wystawić zwykłe pokwitowanie odbioru auta, z podanymi informacjami o aucie zagranicznym.
Gdy ja w 2009 złomowałem swoją polską skodę, to na złomie skserowano dowód rejestracyjny i OC , na tej podstawie, wystawiono pokwitowanie oczywiście po norwesku.
Ten dokument razem z tablicami zawiozłem do swojego wydziału komunikacji w polandi i to było wszystko w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Mateosad
(Mateosad)
Wiking
Nie, teoretycznie powinienem dopłacić do złomowania 700-1000 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
A szkoda, bo już miałem pomysł na wspaniały biznes...

Mateosad napisał:
Nie, teoretycznie powinienem dopłacić do złomowania 700-1000 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok